خدمات سامانه

ثبت سفارش بسته آموزشی ویژه معلمان و توزیع از طریق شرکت پست

معلمان دوره تحصیلی ابتدایی، دوره متوسطه اول (پایه 7و8و9)، دوره متوسطه دوم (پایه 10) و دوره پیش دانشگاهی برای ثبت، مشاهده، پیگیری سفارش بسته آموزشی ویژه معلمان و توزیع از طریق شرکت پست روی دکمه "ورود برای سفارش بسته آموزشی" کلیک نمایند.

ثبت سفارش دوره ای و تک جلدی کتاب های درسی ویژه دانش آموزان و توزیع از طریق شرکت پست

دانش آموزان دوره تحصیلی پیش دانشگاهی،دوره متوسطه دوم (پایه 10)،دوره متوسطه اول (پایه 7و8و9)،دوره ابتدایی برای ثبت، مشاهده، پیگیری سفارش دوره ای و تک جلدی کتاب های درسی و توزیع از طریق شرکت پست روی دکمه "ورود برای سفارش دوره ای و تک جلدی" کلیک نمایند.

ثبت سفارش دوره ای توسط دانش آموزان

دانش‌آموزان دوره تحصیلی ابتدایی و پیش دانشگاهی برای ثبت، مشاهده و پیگیری سفارش کتاب های درسی روی دکمه "ورود دانش‌آموزان" کلیک نمایند.

ثبت سفارش دوره ای توسط مدارس

مدارس دوره تحصیلی ابتدایی و پیش دانشگاهی برای ثبت، مشاهده و پیگیری سفارش کتاب های درسی روی دکمه "ورود مدارس" کلیک نمایند.

  اطلاعیه ها
  اصلاح سفارش
  • به اطلاع مدیران و اولیاء دانش آموزان می رساند در صورت نیاز به "اصلاح سفارش" یا "لغو اصلاح سفارش" دانش آموزان دوره ابتدایی می توانید روی دکمه "ورود دانش آموزان" کلیک و پس از ورود به سامانه، از طریق منوی "اصلاح سفارش"، سفارش را اصلاح یا سفارش اصلاح شده را لغو نمایید.
  آخرین فرصت برای ثبت نام کتاب درسی
  • دانش آموزان دوره پیش دانشگاهی که در مهلت مقرر، ثبت نام کتاب درسی را انجام نداده اند، می توانند برای ثبت و پرداخت سفارش از تاریخ 95/4/20 تا تاریخ 95/5/5 به سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی مراجعه نمایند.
  • دانش آموزان پایه دوم تا ششم ابتدایی که در مهلت مقرر، ثبت نام کتاب درسی را انجام نداده اند، می توانند برای ثبت و پرداخت سفارش از تاریخ 95/5/25 تا تاریخ 95/6/10 به سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی مراجعه نمایند.
  • دانش آموزان دوره پیش دانشگاهی که سفارش ثبت و پرداخت کرده اند، در صورت تغییر رشته و زبان، می توانند برای اصلاح سفارش از تاریخ 95/4/23 تا تاریخ 95/5/5 به سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی مراجعه نمایند.
  به اطلاع دانش آموزان و اولیاء محترم می رساند:
  • دانش‌آموزانی که در سال تحصیلی 96-95، در پایه اول ابتدایی مشغول به تحصیل خواهند شد، پس از ثبت‌نام قطعی در سامانه سناد مدرسه، می‌توانند از تاریخ 95/4/8 تا تاریخ 95/6/12 نسبت به ثبت سفارش بسته آموزشی پایه اول ابتدایی اقدام نمایند و توصیه می شود که ثبت سفارش را به روزهای پایانی موکول ننمائید.
  • دانش آموزان پایه دوم تا ششم ابتدایی که سفارش ثبت و پرداخت کرده اند، در صورت جابجایی محل تحصیل و تغییر پایه (مردودی، جهشی)، می توانند برای اصلاح سفارش از تاریخ 95/4/20 تا تاریخ 95/6/10 به سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی مراجعه نمایند.
  شیوه ثبت نام و ثبت سفارش کتاب درسی
  • مدارس از طریق سامانه سناد، نسبت به ثبت سفارش گروهی دانش آموزان اقدام و از ارجاع موردی دانش آموزان و اولیاء آنان به کافی نت برای سفارش انفرادی پرهیز نمایند.
  • دانش آموزان و اولیاء آنان، در صورت تمایل می توانند از طریق همین سامانه نسبت به ثبت سفارش انفرادی اقدام کنند.
  • شش رقم سمت راست شماره سریال شناسنامه دانش آموزان، "رمز عبور" آن ها به سامانه می باشد؛ لذا در صورتی که شناسنامه دانش آموزان تعویض شده باشد، لازم است مراتب با ارایه تصویر صفحه اول شناسنامه به مدرسه محل تحصیل اطلاع داده شود تا با اصلاح اطلاعات سامانه سناد، ثبت سفارش و مشاهده اطلاعات سفارش، امکان پذیر شود.
  • کتاب های درسی دانش آموزان دوره های تحصیلی آموزش ابتدایی و پیش دانشگاهی، از طریق مدرسه محل تحصیل آنان که در سفارش دانش آموز قید شده است، توزیع می شود.

  تیم پشتیبانی سامانه
متقاضیان کتاب های درسی چنانچه با مشکلی مواجه شوند می توانند با یکی از شماره های زیر در ساعات اداری جهت بررسی مشکل خود تماس حاصل نمایند.
تلفن :
021-88301481
021-88823140
021-88490220
021-66838460
ایمیل:support@irtextbook.com